+420 737 343 582
obchod@bohemiadrevostavby.cz

VEDOUCÍ PRACOVNÍCI
BOHEMIA Dřevostavby a.s.

Vladimír Srb
předseda představenstva
Řídí firmu, podepisuje smlouvy
Deset let zkušeností na manažerských postech. Byl dlouhá léta členem představenstva firmy s miliardovými obraty. Ačkoliv vystudoval FTVS UK v Praze a na kontě má několik zlatých medailí ze světových soutěží, shlédl se ve stavebnictví, které se stalo jeho koníčkem.
Martin Szablatura
obchodní ředitel
Vede obchodní tým, vyhledává příležitosti
Svou více než 16-ti letou zkušenost na manažerských pozicích začal již při studiích na vysoké škole MFF UK. Současně má více než 11-ti letou praxi z realitního prostředí na úrovni property, facility, developmentu a retailu, získaných například díky CPI Group.
Filip Nováček
technický ředitel
Volí materiály, strategicky rozhoduje
Studoval střední a vysokou školu stavební. V oboru stavebnictví se shlédl v dřevostavbách a to především kvůli použitým technologiím, rychlosti výstavby a rostoucí poptávce. Dnes se může pyšnit cca 300 zrealizovanými klienty na výstavbu rodinných domů.
Jan Formánek
technolog/manažer staveb
Optimalizuje subdodávky, stará se o prezentaci
Se svým stavebním vzděláním se brzy po škole dostal k projekt managementu a řízení zakázek. Na kontě má velké projekty různých rozsahů a s použitím různých technologií výstavby. Pro jeho zálibu v grafiku a hudbu jeho práci můžete vidět také v grafice na webu a na vizualizacích.
Ivan Nováček
architekt, certifikovaný projektant
Zpracovává projektovou dokumentaci
Více než 30ti letá zkušenost projektování z Rakouska je pro naši firmu a hlavně pro naše klienty nesmírným přínosem. Jeho plný fokus na dřevostavby a naší firmu urychluje celkové zpracování projektů.
Iveta Švíková
manažer obchodní struktury
Vede obchodní tým, vyhledává příležitosti
Několikaleté zkušenosti na manažerské pozici, komunikativní schopnosti a bezesporu velká týmovost jsou těmi hlavními přínosy pro naše partnery, doporučitelé a kolegy.
Roman Orel
obchodní zástupce pro jižní Moravu
Obchodní zastoupení pro oblast jižní Morava
V realitách se pohybuji více než 17let. Specializuji se na vyhledávání pozemků vhodných k výstavbě rodinných domů.

VYBERTE SI Z NAŠÍ

nabídky typových domů


Zobrazit nabídku domů

nebo vám zpracujeme ZDARMA dům dle vašich představ