Stavíme po celé republice!
Jaké to má pro vás výhody?

Prefab Homes

Důležitý pro nás je termín a kvalita, proto nespolupracujeme již téměř s žádnými lokálními živnostníky. Místo toho máme svoje ověřené lidi, kteří nemají problém „zastřešit“ celou republiku. Vyhneme se tak situaci, kdy nám instalatér těsně před smluveným termínem řekne, že nedorazí, protože se mu to teď vlastně nehodí, ale bude mít čas za měsíc, možná za dva, čímž bychom nebyli schopni plnit termíny. Pokud bychom objednali neprověřeného místního řemeslníka, mohl by nastat i velký problém s kvalitou dodávky. Proto se u firmy celorepublikového přesahu, jako jsme my, předpokládá spolupráce s většími firmami jako Ptáček, DEK, Masonite, Lamont, JAF a dalšími.

Nespornou výhodou celostátní firmy je znalost trhu napříč ČR, tedy víme, kde volit které dodavatele s ohledem na danou kvalitu a servis. Z našich zkušeností málo která lokální firma volí dražší prvky, protože v menších počtech domů nemají tak výhodné ceny nákupu jako firma stavící domy po celé republice. Proto vám v BOHEMIA dřevostavby nabízíme ve standardu například podlahové topení či koupelny od jedné z nejdražších, ale zároveň nejkvalitnějších firem.

Stejně tak důležitý je pro nás i následný servis a případné reklamace. Velké firmy svým klientům garantují nejen kvalitu, ale také rychlost a okamžitou reklamaci. Mají velkou část zboží stále skladem a tak mohou svým zákazníkům zajistit rychlou výměnu. Řídí se reklamačními řády, které určují jak záruční lhůty, tak pravidla pro odstraňování poruch. Havarijní stav, například i v sobotu, vyřeší lokální technik držící pohotovost. Co se týče reklamací nehavarijního stavu, pak je lhůta pro zjištění závady běžně 48 hodin a její následné odstranění dle typu od 48 hodin do 30 dní.

Jednou z nejdůležitějších vlastností celorepublikové firmy je kladení důrazu na celkové fungování společnosti. Jinými slovy, čím větší území má firma na starost, tím více musí dbát na plynulost jednotlivých, ne jen stavebních, procesů.

Proč stavět s BOHEMIA dřevostavby?
- rychlost výstavby 
- kvalita
- garantovaná cena 
- záruka
- větší využití plochy 
- variabilita a možnost realizace dle individuálních představ

Vyberte si nějaký z našich typových domů, nebo si od nás nechte zpracovat jakýkoli jiný návrh domu.

Všechny novinky
MÁTE ZÁJEM
o další informace?

Jméno a příjmení

E-mail

Telefon

Vzkaz / dotaz

Potvrzením "odeslat" souhlasím se:
zpracováním osobních údajů

+420 737 343 582 obchod@bohemiadrevostavby.cz

VYBERTE SI Z NAŠÍ

nabídky typových domů


Zobrazit nabídku domů

nebo vám zpracujeme ZDARMA dům dle vašich představ