VLASTNÍ NÁVRH
domu podle vašich představ

Máte vlastní návrh nebo vás zaujal jiný dům, než máme v nabídce typových domů? Naše projekční kancelář vám zpracuje studii domu včetně kalkulace, poskytne zdarma konzultaci a případně doporučí vhodné prvky na doplnění. Zároveň vám rádi upravíme naše typové studie domů dle vašich požadavků a potřeb.CO OD VÁS
potřebujeme vědět

Proto, abychom společně navrhli dům podle vašich představ, finančních možností a i podle toho, co vlastně na vašem stavebním pozemku můžete postavit, od vás potřebujeme několik základních informací.

DISPOZICE
a velikost domu
Kolik potřebujete pokojů? Jak velký dům na m2 si představujete? Jaká je vaše představa o rozvržení místností?
VÁŠ ROZPOČET
a předschválená hypotéka
S jakými finančními prostředky na výstavbu domu můžete počítat? Máte na výstavbu vlastní finanční zdroje, nebo budete financovat hypotékou?
POZEMEK
a regulativa obce
Ověřte si na stavebním úřadě, za jakých podmínek můžete na svém pozemku rodinný dům postavit. Jsou požadavky na konkrétní sklon, typ střechy a podobně?JAK PROBÍHÁ
zpracování Vašeho návrhu

1) Projdeme si Vaší skicu/zaslaný výkres
2) Upravíme podle statických požadavků
3) Spočítáme předpokládanou cenu domu
4) Odešleme Vám nabídku k odsouhlasení
PRŮBĚH STAVBY
od myšlenky k předání domu

Od výběru domu, přes zpracování projektové dokumentace a vyřízení stavebního povolení až po montáž domu vám budeme nápomocni. Dostanete od nás podklady ke konzultaci na stavebním úřadě, pro financování úvěrem a dopředu budete přesně vědět cenu domu. Všechny konzultace od nás máte zdarma.

Zobrazit průběh

VYBERTE SI Z NAŠÍ

nabídky typových domů


Zobrazit nabídku domů

nebo vám zpracujeme ZDARMA dům dle vašich představ